Oznamy - Harmonogram odvozu odpadu v roku 2018 + informácie o separovanom odpade

Harmonogram odvozu komunálneho a separovaného odpadu v roku 2018. V texte ďalej sú uvedené zmeny zberu separovaného odpadu v roku 2018...

KONTAJNERY NA PAPIER ZATIAĽ NIE SÚ V OBCI UMIESTNENÉ, SEPAROVANÝ ZBER PREBIEHA AKO MINULÝ ROK (t.j. papier v plastovom vreci vyložte pred dom v termíne zberu separovaného odpadu).

Odvoz komunálneho odpadu (KO) sa uskutočňuje 1 x za 2 týždne.
Odvoz separovaného odpadu (SO) sa uskutočňuje 1x mesačne.

HARMONOGRAM ODVOZU KO a SO

pre ulice: m.č. Jarná, Mlynská, Hájska, Štadiónová, Štúrova, Cintorínska, Vendelínska, Hviezdoslavova, Nová, Záhradná, Družstevná, Východná, Budovateľská, Hlboká, Severná

HARMONOGRAM ODVOZU KO a SO

pre ulice: m.č. Pác,  Bratislavská cesta, Trnavská,  Sokolská,  M. Sch. Trnavského, Kubányiho,  A. Sládkoviča,  Fándlyho, J. Palárika, Š. Moyzesa, Bernolákova, M.R. Štefánika, Ľ. Pavetitša, Nám. A. Hlinku, SNP, Kaplnská, Čulenova, Potočná

SEPAROVANÝ ZBER V OBCI CÍFER V ROKU 2018 - ZMENY

PLASTOVÉ VRECIA sú určené na:

PLASTY - PET fľaše od nápojov, plastové fľaše od domácej drogérie,

KOVOVÉ OBALY - plechovky od nápojov a konzervy od potravín,

VKM - TETRAPAKY - krabice od mlieka a nápojov.

Do triedeného zberu vo vreciach nepatria:
- plastové kelímky od jogurtov, plastové poháriky, jednorazový riad, polystyrén, komunálové fólie, plastové vrecká, textil, odevy, sklo, keramika, zrkadlá, BIO odpady, papier.

KONTAJNER NA PAPIER (1100 l) je určený na:

- noviny, časopisy, letáky, katalógy, knihy bez tvrdých dosiek, rozložené krabice z vlnitej lepenky

Do kontajnera na papier nepatrí:
- papier kopírovací, brúsny, voskovaný, šanóny, zakladače, albumy a fotky.

KONTAJNER NA SKLO je určený na:

- fľaše a poháre zo skla rôznych farieb, rozbité tabuľové sklo

Do kontajnera na sklo nepatria:
- autosklá, zrkadlá, keramika.

- PET fľaše odporúčame pred vložením do kontajnera zošliapnuť.

- Osádka zberového vozidla je oprávnená nevyprázdniť kontajner, v ktorom sa budú nachádzať nevhodné odpady!

- Obyvatelia rodinných domov ukladajú PAPIER výhradne do 1100 l kontajnerov rozmiestnených po obci.

- Vrecia a kontajnery v rodinných domoch treba vyložiť v deň vývozu do 6.00 h tak, aby boli dostupné osádke vozidla.

2018_KO_1_Jarna.pdf

Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 443,09 kB