Oznamy - Plošné testovanie v obci Cífer

Plošné testovanie v obci Cífer 1

Obec Cífer sa v najbližších dňoch zapojí do skríningového testovania.

Testovanie bude prebiehať v športovej hale v Cíferi, v závislosti od toho kedy a v akom množstve budú obci dodané testovacie súpravy. Aktuálne má obec k dispozícii približne 350 testov. Ďalšie testy nám budú dodané najskôr v stredu 20.1.2021 a najneskôr v piatok 22.1.2021. O čase testovania budeme občanov priebežne informovať, podľa toho ako budú obci testy dodávané.

Prvé kolo testovania sa začne zajtra 19.1.2021 od 12:00 do 19:00 hod. Počas zajtrajšieho dňa sa budú môcť dať otestovať iba tí občania, ktorí si rezervujú časenku cez rezervačný systém, a to občania s trvalým pobytom v obci Cífer. V prípade, že sa v rezervačnom systéme prihlási občan s trvalým pobytom mimo obce Cífer, bude mu rezervácia zrušená a poskytnutá občanovi obce Cífer. Podrobnosti o rezervačnom systéme budú zverejnené dnes vo večerných hodinách na obecnej webovej stránke. Zároveň zajtra od 12:00 hod. bude sprístupnený aj náhľad na priestranstvo pri športovej hale cez kamerový systém na webovej stránke obce.

Počas ďalších dní testovania bude možné aj testovanie občanov mimo rezervačného systému. Informácie o ďalšom priebehu testovania budeme zverejňovať na webovej stránke obce akonáhle budeme mať vedomosť o dodávkach testov.

Dátum vloženia: 18. 1. 2021 16:02
Dátum poslednej aktualizácie: 18. 1. 2021 16:14