Oznamy - Výsledky opakovaného celoplošného testovania v obci Cífer v dňoch 13.-14.3.2021

Výsledky opakovaného celoplošného testovania v obci Cífer v dňoch 13.-14.3.2021

Výsledky opakovaného celoplošného testovania v obci Cífer v dňoch 13.-14.3.2021.

V obci Cífer bolo vykonaných 2521 testov z toho 6 pozitívnych, čo predstavuje 0,24 % mieru pozitivity.

Občanov s trvalým pobytom v obci Cífer bolo otestovaných 1659 z toho boli 3 pozitívni, čo predstavuje 0,18 % mieru pozitivity.

Srdečne ďakujeme všetkým dobrovoľníkom, ktorí  sa opakovane starajú o jediný  „kultúrny“ program posledných ôsmych víkendov. Tento týždeň mali prácu sťaženú novými testami, ktoré potrebujú dlhšiu dobu miešania, ale na rýchlosti testovania sa to neodrazilo, za čo si zaslúžia našu úctu.

Ďakujeme firme ITERMIX, s.r.o, ktorá po celú dobu testovania sponzorsky zabezpečuje tlač všetkých potvrdení, tých dôležitých papierikov, ktoré potrebujete na pohyb mimo svojho domova. Zároveň poskytla perá na testovanie a zabezpečuje rezervačný systém.

Všetkým  testujúcim ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť so situáciou okolo  nových testov.

Dátum vloženia: 15. 3. 2021 8:59
Dátum poslednej aktualizácie: 15. 3. 2021 9:44