Fungovanie materskej školy a jedálne - OZNAM

Vážení rodičia detí v MŠ a ZŠ,
na základe dohody zriaďovateľa s vedením MŠ a školskej jedálne od pondelka 18. apríla bude Materská škola v Cíferi fungovať v bežnom režime, to je bez obmedzení v stravovaní a v kapacite tried. Žiaci z triedy umiestnenej vedľa kuchyne v zadnom trakte budú rozdelení v zostávajúcich triedach. Strava je zabezpečená cez externého dodávateľa, bude poskytovaná pre žiakov i zamestnancov oboch školských zariadení, ZŠ i MŠ bez príplatku. Samozrejme, vzhľadom na to, že s externým zabezpečením stravy a prerozdelením detí do tried sú spojené určité komplikácie, budeme radi, ak rodičia odhlásia deti, pre ktoré majú možnosť bez problémov zabezpečiť náhradnú starostlivosť (mamičky na materskej, staré mamy atď.). Viac informácii poskytnú pani riaditeľka Materskej školy v Cíferi Mgr. Jarmila Adamíková a pani vedúca školskej jedálne pani Mária Cíferská.
starosta obce Maroš Sagan

Vážení rodičia detí v MŠ a ZŠ,

na základe dohody zriaďovateľa s vedením MŠ a školskej jedálne od pondelka 18. apríla bude Materská škola v Cíferi fungovať v bežnom režime, to je bez obmedzení v stravovaní a v kapacite tried. Žiaci z triedy umiestnenej vedľa kuchyne v zadnom trakte budú rozdelení v zostávajúcich triedach. Strava je zabezpečená cez externého dodávateľa, bude poskytovaná pre žiakov i zamestnancov oboch školských zariadení, ZŠ i MŠ bez príplatku. Samozrejme, vzhľadom na to, že s externým zabezpečením stravy a prerozdelením detí do tried sú spojené určité komplikácie, budeme radi, ak rodičia odhlásia deti, pre ktoré majú možnosť bez problémov zabezpečiť náhradnú starostlivosť (mamičky na materskej, staré mamy atď.). Viac informácii poskytnú pani riaditeľka Materskej školy v Cíferi Mgr. Jarmila Adamíková a pani vedúca školskej jedálne pani Mária Cíferská.

starosta obce Maroš Sagan

Dátum vloženia: 14. 4. 2016 15:26