Informácia k aktuálnej situácii s Covid-19 v Cíferi

Informácia k aktuálnej situácii s Covid-19 v Cíferi 1

Informácia.

Obec Cífer ako orgán verejnej správy zatiaľ nedostal žiadnu informáciu od Regionálneho ústavu zdravotnej starostlivosti v Trnave týkajúcu sa počtu a mien infikovaných osôb. Podľa informácií, ktoré obec Cífer má k dispozícii, a ktoré sú verejne dostupné, je zatiaľ v Cíferi potvrdený len 1 prípad infikovanej osoby. Táto osoba aj osoby, ktoré s ňou boli v blízkom kontakte, dodržiavajú karanténu.

Obec Cífer, zatiaľ, nezavádza osobitné opatrenia na zamedzenie šírenia vírusu. Pokiaľ sa situácia s počtom infikovaných zmení, môže takéto opatrenia nariadiť Regionálny ústav zdravotnej starostlivosti, alebo obec Cífer.

Čo sa týka školských zariadení, zamestnanci, ani priestory školských zariadení neprišli do styku s infikovanými osobami.

Obec Cífer odporúča všetkým obyvateľom dodržiavať odporúčané hygienické opatrenia ako nosenie rúšok, dezinfekcia priestorov, umývanie rúk.

Dátum vloženia: 24. 8. 2020 13:45
Dátum poslednej aktualizácie: 24. 8. 2020 13:58