Obec Cífer
Cífer
rozšírené vyhľadávanie

Krvné testy na koranavírus

Pneumocentrum MUDr. Heleny Horváthovej so sídlom v Poliklinike Družba, ponuka našim obyvateľom realizáciu krvných protilátkových testov na koronavírus s odberom priamo v Cíferi a to dňa 29.4.2020 od 16tej hod. priamo v kultúrnom dome.

Test spočíva v odbere pár kvapiek krvi, zo žily, kde spoľahlivosť tohoto testu je až 90 percent.

Cena odberu je 15,- €, ktoré musí mať záujemca vopred pripravené bez výdavku. (V cene je odber krvi, odčítanie a interpretácia, vieme dať potvrdenie o výsledku testu.)

Záujemcov, ktorí sa chcú dať otestovať prosíme aby sa nahlásili do utorka na obecnom úrade na tel. čísle 033 / 55 99 132 a mailovej adrese sekretariat@cifer.sk, pretože počet ľudí je obmedzený, max.na 70 ľudí.

Pri testovaní prosíme ľudí o nahlásenie svojho mena, priezviska, rodného čísla a tel. čísla, na ktoré vám oznámia vaše výsledky .

Pri negatívnych výsledkoch všetkých ľudí, bude tato informácia vyhlásená obecným rozhlasom .

Pri vstupe do kultúrneho domu na odber bude zabezpečená dezinfekcia rúk a treba prísť na odber samozrejme v rúšku a dodŕžať 2 metrový odstup .

Dátum vloženia: 27. 4. 2020 15:21
Dátum poslednej aktualizácie: 13. 5. 2020 15:49