Očkovanie vakcínou Pfizer priamo v našej obci

Očkovanie vakcínou Pfizer priamo v našej obci 1

Očkovanie vakcínou Pfizer priamo v našej obci.

Vážení občania
Trnavský samosprávny kraj zriadil výjazdovú očkovaciu službu.

Výjazdová očkovacia jednotka by zabezpečila očkovanie priamo u nás v obci  dôchodcov nad 70 rokov a taktiež imobilných dôchodcov nad 60 rokov.

Registráciu všetkých záujemcov bude zabezpečovať obec. Očkovanie imobilných občanov by sa uskutočnilo priamo v ich domácnosti a pre mobilných dôchodcov bude pripravené očkovanie v priestore Kultúrneho domu v Cíferi. Očkovať sa bude vakcínou Pfizer a očkovanie bude bezplatné. Preočkovanie druhou vakcínou  sa uskutoční opäť v našej obci.

Je na Vašom rozhodnutí , či využijete túto možnosť a dáte sa zaočkovať.

Ak máte záujem o očkovanie a spadáte do tejto kategórie:

• občan nad 70 rokov
  • imobilný občan nad 60 rokov

zaregistrujte sa telefonicky na obecnom úrade v úradných hodinách tel.číslo: 0911 940 637, 0915 930 747 prípadne na email : strakosova@cifer.sk a to do pondelka 17.05.2021.

Potrebné je nahlásiť nasledovné údaje:
Meno a priezvisko
Dátum narodenia a rodné číslo
Adresa trvalého pobytu
Telefonický kontakt
Zdravotnú poisťovňu
Informáciu ak ide o mobilnú osobu

Očkovania sa môže zúčastniť aj sprevádzajúca osoba občana staršieho ako 70 rokov, taktiež je potrebné nahlásiť všetky údaje. Registrovaní občania budú následne informovaní o dátume očkovania.

Využite túto možnosť a prihláste sa na očkovanie, ktoré bude prebiehať priamo v našej obci. Registráciu zabezpečí obecný úrad.

Dátum vloženia: 6. 5. 2021 10:52
Dátum poslednej aktualizácie: 13. 5. 2021 11:00