RÚŠKA pre starších obyvateľov obce

Obec Cífer v spolupráci s dobrovoľníčkami, ktoré šijú rúška, ponúka pre starších obyvateľov obce rúška.

Ak ste v dôchodkovom veku a nemáte možnosť ušiť/kúpiť/zohnať si rúško, obec Vám môže poskytnúť rúška, ktoré šijú dobrovoľníčky. V prípade záujmu sa prihláste na obecnom úrade na telefónnom čísle 033/55 99 132 v úradných hodinách alebo mailom na adresu: cifer@cifer.sk. Obec bude rúška rozdávať na základe veku obyvateľov, pričom najskôr rozdá rúška najstarším obyvateľom. Pri kontaktovaní obce prosíme nahláste meno, adresu a rok narodenia žiadateľa. Na jednu osobu bude obec prideľovať 3 rúška.

Zároveň pripomíname, že obec stále hľadá dobrovoľníkov na šitie rúšok, obec dodá materiál, dobrovoľníci ušijú rúška a obec ich následne distribuuje.

Dátum vloženia: 17. 3. 2020 16:04
Dátum poslednej aktualizácie: 13. 5. 2020 19:17