Stavebné práce v centre obce

Stavebné práce v centre obce.

V apríli a máji sa začali realizovať investičné projekty Vodozádržné opatrenia II a Cyklotrasa v obci Cífer V. V rámci prvého projektu sa v areáli ZŠ postavilo odvodnenie časti objektu ZŠ a časti objektu športovej haly do záchytnej nádrže a do budúcej dažďovej záhrady, ako aj odvodnenie DK Jarná do dažďovej záhrady a zachytenie dažďových vôd z kostola sv. Michala v Cíferi do dažďovej záharady na ulici Ľ. Pavetitša. V rámci Cyklo V sa začalo rozšírením a rekonštrukciou chodníka na Štúrovej ulici, práce budú následne pokračovať vybudovaním chodníka na Pavetitšovej ulici popri kostole a rekonštrukciou existujúceho chodníka na hornej časti ulice Ľ. Pavetitša. V ďalších etapách sa práce presunú na ulicu SNP a ulicu Kaplnskú.

Viac informácií o projektoch nájdete na:
samosprava/projekty-a-dotacie/schvalene-a-prebiehajuce-projekty/.

Dátum vloženia: 12. 5. 2023 16:30