Oznamy - Povinnosť nahlásenia ubytovania vojnových utečencov z Ukrajiny

Povinnosť nahlásenia ubytovania vojnových utečencov z Ukrajiny

Prosíme poskytovateľov ubytovania v Cíferi, ktorí prichýlili a ubytovali vojnových utečencov z Ukrajiny vo svojej domácnosti, alebo zariadení, aby vždy nahlásili počet ubytovaných na email: strakosova@cifer.sk.
Tieto údaje sú potrebné pre Ministerstvo vnútra SR.

Prosíme poskytovateľov ubytovania v Cíferi, ktorí prichýlili a ubytovali vojnových utečencov z Ukrajiny vo svojej domácnosti, alebo zariadení, aby vždy nahlásili počet ubytovaných na email: strakosova@cifer.sk.

Tieto údaje sú potrebné pre Ministerstvo vnútra SR, kde vedú denné počty vojnových utečencov pre prípady potreby zabezpečenia zdravotnej starostlivosti napr. testovania a pod.

Zároveň je potrebné, aby sa každý cudzinec z Ukrajiny osobne nahlásil aj s platným dokladom/ pasom na Oddelení cudzineckej polície v Trnave, Paulínska 13 (nonstop služba).

Kontakty a informácie pre pomoc vojnovým utečencom:

tel: +421 513 816 111,   +421 259 765 111

Dočasné útočisko