Oznam riaditeľky Materskej školy v Cíferi

Riaditeľka Materskej školy v Cíferi oznamuje, že dňa 11. 04. 2016 - v pondelok bude materská škola zatvorená.
Riaditeľka Materskej školy v Cíferi oznamuje, že z dôvodu vykonávania stavebných prác na nadstavbe budovy bude prevádzka materskej školy od 08.04.2016 v obmedzenom režime. Žiadame všetkých rodičov, ktorí nevyhnutne nepotrebujú škôlku, aby si dieťa odhlásili a nechali doma na predpokladané obdobie cca 2-3 týždňov(týka sa to predovšetkým nezamestnaných a mamičiek na MD).
Ďakujeme za pochopenie a ústretovosť!
riaditeľka MŠ Cífer
Mgr. Jarmila Adamíková

Riaditeľka Materskej školy v Cíferi oznamuje, že dňa 11. 04. 2016 - v pondelok bude materská škola zatvorená.

Riaditeľka Materskej školy v Cíferi oznamuje, že z dôvodu vykonávania stavebných prác na nadstavbe budovy bude prevádzka materskej školy od 08.04.2016 v obmedzenom režime. Žiadame všetkých rodičov, ktorí nevyhnutne nepotrebujú škôlku, aby si dieťa odhlásili a nechali doma na predpokladané obdobie cca 2-3 týždňov(týka sa to predovšetkým nezamestnaných a mamičiek na MD).
Ďakujeme za pochopenie a ústretovosť!
riaditeľka MŠ Cífer
Mgr. Jarmila Adamíková