Oznam ZŠ v Cíferi

Oznam ZŠ v Cíferi 1

Dištančná forma vzdelávania v ZŠ v Cíferi od 8.3.2021.

Vážení rodičia žiakov ZŠ, milí žiaci a zamestnanci ZŠ v Cíferi,

vzhľadom na epidemickú situáciu v ZŠ v Cíferi, bude od 8.3.2021 pokračovať dištančná forma vzdelávania na 1. a 2. stupni ZŠ, v prevádzke nebude ani ŠKD.

Realizácia výchovno-vzdelávacieho procesu dištančnou formou (na oboch stupňoch) je nevyhnutná na základe nariadených karanténnych opatrení (v priebehu budúceho týždňa bude v karanténe ešte 8 zamestnancov ZŠ v Cíferi).

Vzdelávanie žiakov v ZŠ v Cíferi bude od 8.3.2021 pokračovať dištančnou formou vzdelávania v nezmenenej podobe (ako pred jarnými prázdninami) - podľa aktuálne platných rozvrhov a pravidiel realizácie dištančného vzdelávania.

O zmene organizácie vzdelávania – v súlade s Rozhodnutím ministra s účinnosťou od 8. 3. 2021 a následnej aktualizácii dokumentu MŠVVaŠ SR „Návrat do škôl 2021“ (aktualizovaný k 8. 3. 2021), v koordinácii s „Covid automatom“ – Vás budeme informovať v priebehu budúceho týždňa.

Ďakujeme.

V Cíferi 4.3.2021                                                                                           Vedenie ZŠ v Cíferi

Dátum vloženia: 5. 3. 2021 13:53
Dátum poslednej aktualizácie: 5. 3. 2021 13:55