Prvý deň celoplošného testovania Cífer-Pác-Jarná

Prvý deň celoplošného testovania Cífer-Pác-Jarná 1

Počas dnešného dňa 31.10.2020 sme v obci Cífer otestovali spolu takmer 3000 občanov.

"Počas dnešného dňa 31.10.2020 sme v obci Cífer otestovali spolu takmer 3000 občanov. Všetkých 5 testovacích tímov pracovalo ako hodinky – denný priemer testovaných majú vysoko nad slovenským priemerom. Okrem obyvateľov našej obce sme otestovali aj množstvo ľudí z iných miest a obcí, čím sme im pomohli odľahčiť ich pracoviská. Všetko sa uskutočnilo vo výbornej pracovnej atmosfére bez stresu a zbytočného napätia. Členom testovacích tímov – zdravotníkom, administratívnym pracovníkom, ostatným dobrovoľníkom, dobrovoľným hasičom, policajtom a vojakom obec Cífer ďakuje za ich nie ľahkú prácu. Rovnako ďakujeme za trpezlivosť a porozumenie všetkým testovaným občanom, ako aj tým, ktorí nás podporili sponzorsky a koláčikmi domácej výroby. Drobné nedostatky, ktoré mohli vzniknúť sa počas zajtrajšieho dňa pokúsime odstrániť.

Na základe dnešných skúseností odporúčame občanom počas zajtrajšieho dňa predovšetkým sledovanie aktuálneho stavu na web kamerách na stránke obce a návštevu testovacieho miesta v menej vyťažených hodinách. Najmenej vyťažené by mali byť skoré ranné hodiny – 7.00 – 8.00 a večerné hodiny – po 19.00. Ak niektoré pracovisko nie je vyťažené, môžete ho bez problémov navštíviť aj mimo hodín odporúčaných v harmonograme. Otvorené budú pracoviská DK Cífer a športová hala Cífer, DK Pác je v nedeľu zatvorený. Ešte raz ďakujeme za vašu trpezlivosť.”

Dátum vloženia: 31. 10. 2020 21:48
Dátum poslednej aktualizácie: 31. 10. 2020 22:02