Výživový doplnok pre obyvateľov nad 62 rokov s trvalým pobytom v obci Cífer

Výživový doplnok pre obyvateľov nad 62 rokov s trvalým pobytom v obci Cífer 1

Obec Cífer zakúpila pre občanov nad 62 rokov s trvalým pobytom v obci Cífer výživový doplnok Imunoprotect.

Obec Cífer zakúpila pre občanov nad 62 rokov s trvalým pobytom v obci Cífer výživový doplnok Imunoprotect od domácej spoločnosti Biomin obsahujúci vitamíny C, D a zinok v hodnote 12€.  1 balenie vitamínov s 1 kusom respirátora FFP2 si  obyvatelia Cífera môžu vyzdvihnúť pred Obecným úradom v Cíferi v piatok 26.2. a v sobotu 27.2. od 8.00 do 12.00. Balíček môžu vyzdvihnúť aj rodinní príslušníci disponujúci identifikačnou kartou oprávneného. V prípade, že si niekto nebude môcť vitamíny vyzdvihnúť, môže sa v nasledujúcom týždni, tj. od pondelka 1.marca nahlásiť telefonicky na obecnom úrade. Obyvateľom miestnych častí Pác a Jarná budú prinesené domov.
Obec ďakuje spoločnosti Biomin za mimoriadnu ústretovosť pri nákupe vitamínov.

Dátum vloženia: 24. 2. 2021 20:02
Dátum poslednej aktualizácie: 26. 2. 2021 12:32